Zarząd Fundacji

3

Prezes Fundacji

Juan Zumeta

Jestem Fundatorem Fundacji Phoenix Time oraz projektu Phoenix Workout – Strefa Kalisteniki .

Dzięki wspaniałym ludziom, którzy mnie otaczają rozrosło się do obecnego poziomu jaki obecnie widzisz, za co im dziękuję z całego serca. Dziękuję że jesteście i pomagacie mi pomagać innym ❤

Od ponad 10 lat jestem pasjonatem kalisteniki i zdrowego stylu życia, dzięki pozyskanej wiedzy na kursach, z książek oraz własnego doświadczenia postanowiłem podzielić się dobrem jakie daje mi moja pasja. Byłem założycielem Street Workout Gliwice i przez wiele osób uważany za prekursora Street Workoutu i Kalisteniki w Gliwicach.

Po latach działań w 2015r powstała Fundacja, której głównym celem jest rozpowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Miedzy czasie powstała Strefa Kalisteniki Phoenix Workout, który połączył się z Fundacją w 2021r.

Phoenix Time to mój życiowy projekt, dzięki któremu będziemy mogli pomagać innym poprzez kalistenikę oraz innym metodom nauczania zdrowego stylu życia. Kiedyś ktoś uwierzył we mnie mówiąc że jestem wartościowym człowiekiem – uwierzyłem i dzięki temu pisze właśnie tego posta. Teraz chcę by inni uwierzyli w siebie, wiec szykujcie się na sporo projektów.

Motto, które mnie inspiruje do działania „Bądź jak woda – Bruce Lee”

Jeśli chodzi o moje doświadczenie zawodowe to jestem, utytułowany zawodnik kategorii siłowej street liftingu, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Street Liftingu 2019. Dwukrotny brązowy medalista mistrzostw Polski Street Lifting 2018/2019 oraz uczestnikiem Ninja Warior 2021🔥
Poza tym jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Wielokrotnym sędzią na zawodach krajowych kategorii siłowej. Jestem Pasjonatem kalisteniki, świadomości swojego ciała, a podopiecznych podchodzę holistycznie dlatego też jestem masażystą oraz trenerem zdrowego żywienia.

Poza samym sportem skupiam się również na rozwoju osobistym i mentalnym, jeździe na motocyklu, czytaniu książek, słuchaniu dobrej muzyki i poznawaniu ciekawych ludzi ☺

Tyle o mnie 😉

Zapraszam do współpracy z naszą Fundacja i na treningi do Phoenix Workout – Strefa Kalisteniki

„Niech nasza pomoc uskrzydla innych” 🔥

Sekretarz Fundacji

Łukasz Milczuk

Cześć, nazywam się Łukasz i jako wykwalifikowany trener z 8 letnim stażem nie kryje radości jaką sprawiają mi podopieczni cieszący się solidnym zdrowiem i codziennym hartem ducha z uśmiechem od ucha do ucha.

W swojej pracy na co dzień zajmuje się rozwojem osobistym, kształtowaniem sylwetki, przywracaniem prawidłowych wzorców ruchowych i budowaniem ponadprzeciętnych umiejętności.

Od wczesnych lat dzieciństwa walczyłem z ciężarem doskwierającej mi choroby.

Teraz gdy wygrałem walkę z niemożliwym sam pomagam stanąć innym na nogi.

Cechuje mnie przede wszystkim indywidualne i holistyczne podejście do zdrowia,  nie odbierając przy tym zabawy jaką tworzy cały proces.

Zawsze fascynowały mnie różne dziedziny sportów, swoją przygodę zacząłem w 2003 roku, całkiem niedługo po feralnym zdarzeniu jakim było tonięcie, które miało początek wszystkim innym dolegliwością z jakimi zmagałem się większość życia.

Podobno ambitne cele tworzą ambitnych ludzi, dlatego uważam dobitnie, że nigdy nie należy się poddawać. Ja tego nie zrobiłem i ludziom mnie otaczającym za żadne skarby nie pozwolę.

Teraz na swoim koncie, w całej karierze mam ponad 120 startów na arenie krajowej i międzynarodowej w zawodach z różnych dyscyplin, ustanawiając rekordy które wpisały się w historie sportu. Ponad 85 razy stawałem na podium z czego były to zawody od Mistrzostw Polski po Europy aż Mistrzostw Świata. Wiem że niezależnie od wieku i tego z czym się borykamy, możemy zdobywać szczyty swoim marzeń.

W swoim wieloletnim bagażu doświadczeń od czasu do czasu stoję także po przeciwnej stronie barykady rygorystycznie i z pełnym profesjonalizmem sędziując najważniejsze imprezy sportowe w Polsce z Kalisteniki i Street Workout.

Oprócz wyżej wymienionych miałem okazje prowadzić szkolenia z zakresu ekspozycji i wpływu zimna na organizm człowieka, prawidłowych wzorców oddychania i treningu z własną masą ciała włączając w to warsztaty na temat budowania siły względnej i bezwzględnej, wejść siłowych na drążek i podciągania jedną ręką.

Napędza mnie pragnienie poprawy jakości życia ludzi z którymi współpracuje, na wszystkich jego płaszczyznach, dlatego stworzyłem unikalną metodę wielowymiarowego doskonalenia swoich cech fizycznych i mentalnych.

Nasz Zespół

Adam Dąbrowski

Nazywam się Adam Dąbrowski i jestem absolwentem AWF Katowice na kierunku Trener osobisty z Dietetyką sportową. W trakcie trwania studiów ukończyłem wiele szkoleń, w tym z programowania treningowego, kalisteniki oraz dietetyki.

Z treningiem siłowym jestem związany już od 10 lat, a jako trener pracuje od 5. W treningu z drugą osobą stawiam na indywidualne podejście, unikam  powtarzalnych schematów, ustalam plan działania pod konkretny przypadek.

Specjalizuje się w treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała, szeroko pojętym treningu siłowym, treningiem funkcjonalnym oraz przygotowaniu motorycznym.

Aktywność ruchową traktuję jako integralną część życia, pozwalającą podnieść jego jakość. Aktualnie poświęcam najwięcej uwagi treningowi kalistenicznemu, a konkretnie jego pierwotnej „wersji”, która skupia się na sile i jakości ruchu, pozwalająć odkryć piękno naszego ciała.

Anna Nycz

Motto

„Jeśli chcesz zacząć zmieniać świat, zacznij od pościelenia swojego łóżka”

„Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

Trzykrotna medalistka Mistrzostw Polski  Juniorów w Szpadzie kobiet w tym dwukrotnie złoto. Jako trenerka sięgnęła ze swoimi zawodniczkami wicemistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie Kobiet.

Trener sportu – specjalizacja szermierka

Pracuje z dziećmi od 2012 roku. Autorka książki dla dzieci o szermierce. Była nauczycielka wf i szkolenia sportowego. Uwielbia zarażać sportem przez dobrą zabawę.

Paweł Seliga

Przygodę ze sportem walki zacząłem w 1997r, zapisując się na treningi Aikido. Po 4 latach zdałem na stopień 1dan uzyskując poziom trenera Aikido, po kolejnych 2latach 2dan. Od 2001r zacząłem prowadzić treningi aikido spędzając 9lat na macie, uzyskując w międzyczasie instruktora samoobrony jak i biorąc udział w wielu pokazach i uczestnicząc w seminariach szkoleniowych w Polsce jak i za granicą.

Pod koniec mojej kariery w aikido zacząłem trenować MMA, Thai box, boks, karate w latach 2003-2008r próbując swoich sił w zawodach MMA w 2005r i 2006r. Z wszystkich poznanych stylów walki, największe wrażenie zrobił na mnie jednak boks, który trenuje po dziś dzień. Boks zacząłem ćwiczyć dosyć późno jak na tą dyscyplinę, bo w wieku 25lat, pokazując jednak że można zacząć późno i startować w zawodach z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami tej dyscypliny. Trenując boks miałem zaledwie parę walk amatorskich, kiedy to zdecydowałem się pójść krok dalej, przechodząc na boks zawodowy. Zadebiutowałem w 2010r na gali Wojak Boxing Night. Stoczyłem jeszcze kilka walk zawodowych w Europie jak i w Ameryce Północnej. Od dalszych startów odwiodły mnie kontuzje. Po dziś dzień trenuje tę dyscyplinę jak i prowadzę treningi grupowe i personalne dla młodzieży, jak i osób dorosłych (kobiety, mężczyźni).

Boks jest sportem do trenowania którego nadaje się każdy bez względu na wiek, płeć, kondycje, czy sprawność. Treningi pozytywnie wpływają, na koordynację, refleks, zwinność, szybkość i wiele innych cech motorycznych które z wiekiem nie uprawiając aktywności fizycznej zanikają.

Zapraszam wszystkich na zajęcia do Phoenix workout.

Kacper Wesołek

Nazywam się Kacper Wesołek, jestem trenerem kalisteniki, trenerem odżywiania, założycielem Bodyfikacja.

Moją pasją jest wszystko związane z dłuższym i sprawniejszym życiem ( medytacje, posty, suplementacja, zioła, aktywność fizyczna), kocham się rozwijać i dzielić się tym z innymi, uwielbiam czytać książki, podróżować, poznawać nowych ludzi i dużo się śmiać.

Zawsze również fascynował mnie świat wirtualny i jego możliwości 😉

Na co dzień działam dwutorowo prowadzę swoich podopiecznych do celów sylwetkowych i zdrowotnych za pomocą wsparcia i edukacji w zakresie odżywiania i treningu, jak i również szkolę przyszłych trenerów, aby inni również mogli pomagać coraz to szerszej grupie ludzi.

Warsztaty Odżywiania to projekt mający na celu zwiększenie świadomości pracy ludzkiego organizmu, jak to co jemy, robimy każdego dnia wpływa na naszą wydolność, zdrowie, samopoczucie, jak i również jak nasze działania wpływają na środowisko – na innych oraz ich nawyki.

Oprócz wiedzy teoretycznej łączymy to z praktyką, dzięki czemu prosto i skutecznie można użyć nowo zdobytą wiedzę.

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu trwają około 45 minut, ale to praca po nich, daje największe rezultaty – dlatego dodatkowo prowadzimy dzienniki żywienia i na ich podstawie dokonujemy spersonalizowanych zmian. Dodatkowo proste zadania, pomagają nam zrozumieć i poczuć różnice pomiędzy jedzeniem, a odżywianiem swojego ciała

Anastazja Zakharowa

Hejka, mam na imię Ana i jestem człowiekiem który ma wiele zainteresowań interdyscyplinarnych  😃 Na co dzień zajmuje się naprawianiem ludzi po urazach 😃

Mój świat i moja pasja to fizjoterapia i masaż, anatomia jest moją modlitwą.

Fascynuje mnie ludzkie ciało i jego możliwości o których nie wszyscy wiedzą, więc jestem od tego żeby Was nauczyć ❤️

Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności aby móc o Was zadbać w najwłaściwszy możliwy sposób.

Motto mojego życia „Nie garb się, wszystko widzę!”🤣

Twoje plecy potrzebują moich rąk choć jeszcze o tym nie wiesz 😉

Traumy, kontuzje, zaburzenie wzorców ruchowych, a ponad to masaż relaksacyjny, masaż twarzy i inne fajne rzeczy czekają na Ciebie w moim gabinecie 🌸

Zależy mi na Waszym zdrowiu, i jestem tutaj aby w każdej chwili pomóc. Be safe ❤️

Maciej Nagórski & Magdalena Froń-Nagórska

Zwycięscy , medaliści oraz finaliści wielu turniejów rangi Międzynarodowej i Ogólnopolskiej

Oficjalni Reprezentanci Polski – Kadra Polski PTT

Para najwyższej klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej „S”

Licencjonowani Sędziowie PTT

Właściciele  Szkoły Tańca TEAM Ornontowice, która posiada w swojej ofercie:

niepowtarzalną atmosferę, wyjątkowe zajęcia dla dzieci oraz dorosłych, wykwalifikowaną kadrę instruktorów z międzynarodową mistrzowską klasą taneczną,  pary sportowe które odnoszą sukcesy na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, liczne pokazy , zabawy dla dzieci , imprezy taneczne dla dorosłych oraz eventy​, gwarancja poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia.

Anna Jurcimierska

Instruktorka pole dance, założycielka studia Pole Dance Centrum w Rybniku.

Zdobywczyni 2 miejsca na Mistrzostwach Polski Pole Sport IPSF 2019 w kategorii „profesjonalistki”.

Moim celem jest ciągłe doskonalenie się w tej dziedzinie oraz przekazywanie kursantom w jak najlepszy sposób mojej wiedzy oraz doświadczenia. Swoje umiejętności doskonaliłam u wielu międzynarodowych sportowców m. in. Marlo Fisken, Yvonne Smink, Anna-Maija Nyman czy Magnus Labbe.

Odpowiednia technika i delikatność wykonywanych figur to dla mnie priorytet. Pole dance to sport, który kształtuje sylwetkę, zwiększa świadomość naszego ciała, wydobywa kobiecość. Mnie w tym sporcie urzekła przede wszystkim lekkość i delikatność figur, które wydają się z początku niewykonalne. Z czasem jednak przypomina to ,,pływanie w powietrzu”.

Fundacja Phoenix Time

Adres

Ul. Norberta Barlickiego 13 / 3A

44-100 Gliwice

Dane

KRS : 0000559912

NIP : 6312657411

Mbank : 48 1140 2004 0000 3002 8203 1364

   © 2021 Fundacja Phoenix Time. Wszelkie prawa zastrzeżone.

created by Smart-Life

created by Smart-Life