Partnerzy Fundacji

FoxESS Polska

Jesteśmy światowym liderem w produkcji falowników i rozwiązań do magazynowania energii.

Nasze produkty są uosobieniem ducha innowacyjności i ekologiczności, które sprzedajemy na rynkach całego świata od Chin aż po Unię Europejską. Produkty FoxESS są ikoną nowoczesności, które zostały zaprojektowane przez czołowych światowych ekspertów w dziedzinie falowników fotowoltaicznych i magazynów energii.

Nasze produkty łączą innowacyjną myśl technologiczną z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu fotowoltaiki i troską o środowisko naturalne.

Air4

Oddajemy w Twoje ręce nowoczesny ośrodek kształcenia pilotów.

Naszą bazą jest lotnisko Gliwice.

Bez względu czy chcesz odbyć szkolenie do licencji pilota samolotowego turystycznego PPL(A), czy też zaplanować karierę zawodową, w każdym przypadku odbędziesz w Air4 kompleksowe szkolenie do licencji pod nadzorem instruktorów pilotów liniowych, dyspozycyjnych.

Zadaniem każdego z nas będzie przekazanie Ci wiedzy i umiejętności dla bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych.

Xtreme Shop

Xtreme Shop powstał na filarach marki Tirol-Ski, która od 2003 r. zajmowała się sprzedażą, serwisowaniem i wypożyczaniem sprzętu narciarskiego.

Xtreme Shop to przede wszystkim fachowa obsługa i profesjonalizm w tym co robimy i lubimy – narciarstwo.

W sezonie letnim zajmujemy się sprzedażą sprzętu do Nordic Walking poprzez sklep internetowy i Allegro.

KO Studio

Pracownia architektoniczna KO Studio powstała w 2017 roku jako autorskie biuro projektowe założone przez Katarzynę Kolinek – młodą panią architekt, która swoje doświadczenie zdobywała w wielu znanych i cenionych pracowniach we Wrocławiu oraz w Katowicach.

Od 2021 jest zrzeszona w Śląskiej Okręgowej Izbie Architektów.

Z przyjemnością przeprowadzi każdego, komu marzy się własna inwestycja, przez proces budowlany od koncepcji – po realizację.

Marek Dyoniziak

Dyoniziak Film to niezależna marka osobista ze Śląska, zajmująca się profesjonalną produkcją filmową teledysków i spotów reklamowych na terenie całej Polski.

Priorytetem jest kwestia mobilności i elastyczności przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Lioness Art and Education

Lioness Art and Education to koncept stworzony przez kobiety, mamy. Z wykształcenia jesteśmy filolożkami z pasją do samorozwoju i wspomagania procesu uczenia się.

W życiu zawodowym spotykamy się z uczniami, którzy mają trudności w uczeniu się, dlatego zainteresowałyśmy się wszelkimi formami wspomagania ucznia w jego rozwoju. W naszej ofercie znajdują się personalizowane grafiki, które drukujemy w formie plakatów. Grafiki są personalizowane tworzymy je z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań naszych klientów. Chcemy aby każdy miał szansę poczuć się wyjątkowy i spełniony. Plakaty przez nas tworzone mogą być również serią plakatów motywacyjno – terapeutycznych. Tworzymy również karty motywacyjne sprzedawane w setach. Każdy komplet zawiera 31 kart na każdy dzień miesiąca. Posiadamy karty tematyczne (dla mam, dla miłośników psów, dla miłośników kotów, dla osób zalęknionych i potrzebujących motywacji na każdy dzień.

Klub Sportowy Kodokan

Kodokan to jedyny klub sportowy w Gliwicach, gdzie pod jednym karnetem możesz ćwiczyć wszystkie zajęcia jakie mamy w swojej ofercie.

Stawiamy na naukę u źródła i rozwój na wielu płaszczyznach. Nie chcemy stawiać ograniczeń i wierzymy, że z każdej dyscypliny można wiele wyciągnąć.

Kodokan to miejsce gdzie sztuki walki przenikają się wzajemnie.

Mosznowładcy

Mosznowładcy działają w Polsce od 2014!

Co roku w listopadzie zapuszczamy wąsy.
Prowokujemy do dyskusji.
Badamy i diagnozujemy.

Realizując nasze badania przebadaliśmy blisko 18 tysięcy facetów – wyobraźcie sobie, ile to jest godzin spędzonych w gabinetach, ile żelu do ultrasonografii!

I chociaż nie wydaje się to aż tak bardzo dużo, to dla 130 z Was, u których wykryliśmy nowotwory jądra, zmieniło to wszystko i pomogło ocalić życie i zdrowie.

Fundacja Phoenix Time

Adres

Ul. Norberta Barlickiego 13 / 3A

44-100 Gliwice

Dane

KRS : 0000559912

NIP : 6312657411

Mbank : 48 1140 2004 0000 3002 8203 1364

   © 2021 Fundacja Phoenix Time. Wszelkie prawa zastrzeżone.

created by Smart-Life

created by Smart-Life